Продовжується робота над проектом «Програма підготовки Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями» (GeSt) відповідно до якого на нашому факультеті буде відкрита спеціалізація «Гендерні студії» для магістрів спеціальності «Освітні вимірювання».

Міжнародний проект за програмою Erasmus+ робить перші впевнені кроки. 11-12 грудня 2015 відбулась координаційна нарада міжнародного проекту «Програма підготовки Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями» (GeSt). У роботі наради взяли участь представники університетів-учасників консорціуму.

2

На фото: Фаріда Утчхоті (Марокко), Тетяна Лісова (Україна), координатор проекту Наталія Меіжіекіені (Литва), Доротті Редай (Угорщина), Ольга Авраменко (Україна), Хедли Ренкін (Угорщина), Соуад Слаоуи (Марокко), Ліяна Навікієне (Литва), Галина Дичковська (Україна), Вассилікі Делійанні-Коуімтзі (Греція)

Координатор проекту Наталія Мажеікіене (Литва) розпочала захід вітанням від імені університету Вітовта Великого, який виступає у ролі грантоутримувача проекту.

3

Доповідає координатор проекту Наталія Мажеікіене

У рамках наради відбувся он-лайн зв’язок з Виконавчим агентством у Брюсселі з радником проекту Карлою Джульєтті. Пані Карла ознайомила учасників наради з очікуваннями ЄС від переможців програми Erasmus+, основними принципами менеджменту, підготовчого етапу, етапу виконання, контролю, поширення інформації, звітності тощо. Вона докладно відповіла на багаточисельні запитання та побажала консорціуму успішної та злагодженої роботи.

Учасники наради висвітлили досвід своїх університетів, обрали керівні органи консорціуму, узгодили організаційні деталі найближчих заходів, обговорили подальші кроки виконання завдань проекту GeST.

 4

Команда представників українських університетів у складі Галини Дичковської (Івано-Франківськ), Тетяни Лісової (Ніжин) та Ольги Авраменко (Кіровоград) відбуває до Литви

5

Ольга Авраменко робить доповідь про три базових завдання проекту (засідання відбувається у музеї університету Вітовта Великого)

6

Українки презентували координатору проекту Наталії Мажеікіене пам’ятний сувенір із зони АТО з побажаннями миру у світі

7

Передріздвяний Каунас. Дякуємо за гостинність!

Раніше повідомлялось, що основне завдання проекту є підготовка та відкриття спеціалізації Гендерні Студії на різних магістерських спеціальностях у семи університетах країн-сусідів ЄС (3 українські, 2 туніські, 2 марокканські університети) за фахової та організаційної допомоги трьох університетів країн ЄС. Зокрема, у КДПУ буде відкрита така спеціалізація на магістерській спеціальності «Освітні вимірювання», яка була відкрита чотири роки тому у рамках попереднього міжнародного проекту за програмою TEMPUS.

http://www.kspu.kr.ua/ua/news/4049-my-vyhraly-hrant-z-rezonansnoi-tematyky-za-prohramoiu-erasmus

Зазначимо, що у розділі новин на сайті програми ERASMUS+ саме наш проект наведено, як один з найяскравіших нових проектів цієї програми

http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/news/2015/0814-capacity-building-projects_en.htm

erasmuslogo

Матеріал підготувала професор Авраменко О.В., координатор проекту від КДПУ ім.В.Винниченка