Шановні здобувачі вищої освіти! Інформуємо Вас про набір матеріалів до № 11 часопису «Наукові записки молодих учених» (міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2617-2666, індексується Google Академія, допереліку фахових видань України збірник не входить).

Журнал публікує статті, у яких описані та (або) вирішені науково-методичні і практичні проблеми за такими напрямками:

• Математика. Статистика.
  • Методика навчання математики у середній та вищій школі.
  • Фізика та методика навчання фізики та астрономії у середній та вищій школі.
  • Методика навчання інформатики у середній та вищій школі.
  • Природничі науки. Методика навчання природничих наук у середній та вищій школі.
  • Географія. Методика навчання географії у середній та вищій школі.
  • Біологія, екологія, здоров’я людини та методика їхнього навчання.
  • Хімія. Методика навчання хімії у середній та вищій школі.
  • Технологічна та професійна освіта.
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.
  • Історія науки і техніки.
  • Міждисциплінарні дослідження.

Публікація матеріалів в електронній журнальній системі безкоштовна. Матеріали просимо подаватидо 31 травня2023 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: +38050 142 09 62 (Вікторія Вікторівна Нічишина).

Детальніше про конференцію тут.