Цього року традиційна Всеукраїнська конференція студентів та молодих науковців «Математичні, природничі та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців», яка проводиться на факультеті математики, природничих наук та технологій, зібрала наших друзів та колег з Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Криворізького державного педагогічного університету. 1 грудня ми зібрались онлайн, щоб обмінятися досвідом та послухати нові цікаві рішення молодих учених.

Учасників конференції, а їх було понад 50, привітали проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, доктор психологічних наук, доцент Клочек Лілія Валентинівна, проректор з наукової роботи Криворізького державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, професор Гаманюк Віта Анатоліївна, проректор з наукової роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фізико-математичних наук, професор Мельничук Олександр Володимирович, професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктор педагогічних наук Акуленко Ірина Анатоліївна, а також декан факультету математики, природничих наук та технологій нашого університету, доктор педагогічних наук, доцент Фурсикова Тетяна Володимирівна.

Вони відзначили, що на факультеті математики, природничих наук та технологій зберігаються традиції проведення наукових конференцій, залучення молоді до наукової діяльності. Незважаючи на те, що конференція цього року відбувається в незвичних складних умовах, вона зібрала велику кількість учасників, які підготували різнопланові цікаві доповіді за усіма напрямами роботи. Учасникам побажали творчих здобутків, цікавих доповідей і не зупинятися на досягнутому.

На пленарному засіданні були презентовані доповіді: Осіпової Вікторії, студентки 2 курсу магістратури ЦДУ ім .В. Винниченка на тему «Інтерактивні тренажери під час вивчення теми «Метод математичної індукції»; Побірченко Анни, аспірантки 1 курсу ЧНУ імені Богдана Хмельницького на тему «Дидактичні передумови для успішного застосування методу проєктів у навчанні математики учнів базової школи (досвід Об'єднаних Арабських Еміратів)»; Паливоди Юлії, аспірантки 3 курсу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Фізіологічні показники паростків пшениці м’якої (Triticum aestivum L.) при моделюванні водного дефіциту за дії метаболічно активних сполук»; Дудник Вікторії, студентки 4 курсу ЦДУ ім .В. Винниченка «Впровадження інтерактивних методів на уроках з «Основ здоров’я» як засіб створення здоров’язбережувального середовища»; Зарар Вікторії, студентки магістратури КДПУ на тему «Реалізація функціональної лінії на факультативних заняттях з математики в 10 класі»; Баліцької Анни, студентки 4 курсу ЦДУ ім .В. Винниченка «Сучасна георелігійна ситуація в Україні»; Кропивки Владислава, студента 1 курсу магістратури ЦДУ ім .В. Винниченка на тему «Розробка 3D гри «Robot Escape» в жанрі платформер».

001002003

Співголова організаційного комітету конференції доктор історичних наук, професор Ріжняк Ренат Ярославович підводячи підсумки роботи подякував колегам-організаторам конференції, відзначив високий рівень доповідей та активність усіх учасників заходу, побажав їм успіхів, подальших творчих пошуків та виразив надію, що наступна конференція відбудеться з живим спілкуванням в стінах факультету, а кількість та якість наукових робіт будуть лише зростати.

Матеріали конференції видані у вигляді статей та розміщені в електронному виданні «Наукові записки молодих учених».