Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 1179 від 05.11.2021 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2021/2022 навчальному році» Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології). Організація та проведення Всеукраїнського конкурсу покладена на кафедру теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Проведення підсумкової науково-практичної конференції планується на (14-15 квітня 2021 р.) склад галузевої конкурсної комісії, оргкомітету й апеляційної комісії конкурсу складають науково-педагогічні працівники з всіх куточків України. Роботи оформляються відповідно до Положення про проведення Конкурсу (наказ МОН за № 605 від 18.04.2017 року, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 року за № 620/30488).

Завідувач кафедри теорії та методики технологічної підготовки охорони праці та безпеки життєдіяльності   М. Садовий