У рамках ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики відбулося обговорення програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) «Теоретико-практичні аспекти викладання фізики та астрономії». Програму представив член проєктної групи доцент кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання Олександр Олександрович Чінчой. Присутні на зустрічі вчителі закладів загальної середньої освіти міста Кропивницький зацікавилися пропозиціями розробників і висловили пропозиції про внесення до програми питань, пов’язаних з розвитком навичок самоосвіти вчителів та учнів, що є важливим в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Стейкхолдери та представники кафедри домовилися про подальшу співпрацю в напрямі удосконалення програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників за спеціальністю 014.08 Середня освіта (Фізика) «Теоретико-практичні аспекти викладання фізики та астрономії».