7 червня 2021 року студенти спеціальності 014 Середня освіта. Трудове навчання та технології заочної форми навчання успішно склали державний кваліфікаційний іспит, який містив дві частини: фах та педагогіка, психологія і методика трудового навчання. Державна екзаменаційна комісія зібралась у повному складі та заслухала студентів дистанційно за допомогою електронного ресурсу Zoom.

Під час складання іспиту студенти показали знання з фахових дисциплін, а  також з педагогіки, психології та методики трудового навчання, які дозволять їм працювати у закладах загальної середньої освіти.

В результаті складання двох частин іспиту комісія присвоїла студентам кваліфікацію Бакалавр  освіти. Вчитель трудового навчання та креслення закладів загальної середньої освіти.

З 16 червня 2021 року державну атестацію продовжать студенти денної форми навчання.

Повідомлення підготувала старший викладач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Мироненко Н.В.