На жаль, у минулому році введення карантину унеможливило проведення навчальних екскурсій. Нарешті, 21 травня 2021 року студенти груп КТ19Б, ЦТ20Б-С та ТН19М в рамках вивчення навчальних дисциплін «Цивільний захист» та «Соціально-екологічна безпека життєдіяльності» отримали можливість відвідати пожежно-рятувальну частину та пожежно-технічний музей Управління ДСНС України у Кіровоградській області.

Під час заходу фахівці ДСНС ознайомили студентів із історією створення пожежної служби в місті, засобами пожежогасіння, правилами поводження з пожежо-вибухонебезпечними предметами, правилами поведінки під час виникнення пожеж, пожежною технікою тощо.

Студенти та викладач Пуляк Ольга Василівна отримали дуже корисні знання і цікаву інформацію. Дякуємо фахівцям музею Управління ДСНС України та всім пожежникам за їх роботу.