19 травня 2021 року на великій перерві між змінами в 214 аудиторії відбулася "Математична вікторина", яку організували і провели для студенів І-го та ІІ-го бакалаврату представники культурно-масового і наукового відділів Студентської ради фізико-математичного факультету Лугова Анастасія Володимирівна (група МІ19Б), Лукашова Світлана Олександрівна (група МІ19Б), Ломакіна Дарина Геннадіївна (група МІ19Б), Ткаченко Андрій Вікторович (група ІНФ20Б).

Математична вікторина Фото 01Математична вікторина Фото 02Математична вікторина Фото 03Математична вікторина Фото 04

У змаганнях взяли участь п'ять команд по шість студентів від різних груп всіх спеціальностей нашого факультету.

В шістьох раундах кожна команда повинна була обрати та дати відповідь на одне з п'яти запитань із шести можливих категорій "Логічні задачі", "Історія факультету", "Історичні цікавинки", "Порозв'язуємо ребуси", "Фізика" та "Інформатика". За кожну правильну відповідь команда могла отримати 5 балів.

Математична вікторина Фото 05Математична вікторина Фото 06Математична вікторина Фото 07Математична вікторина Фото 08

В напруженій боротьбі, навіть з додатковими раундами, ми отримали такі результати:

V-те місце зайняла зведена команда груп ФА19Б, ПО19Б і ТН19Б;

ІV-те місце зайняла зведена команда груп ІНФ20Б, СТ20Б і ФА20Б;

ІІІ-тє місце зайняла команда групи М20Б;

ІІ-ге місце зайняла зведена команда груп КН20Б і ЦТ20Б;

І-ше місце зайняла зведена команда груп МІ19Б і ІНФ19Б.

Математична вікторина Фото 09Математична вікторина Фото 10Математична вікторина Фото 11Математична вікторина Фото 12Математична вікторина Фото 13

Дякуємо всім студентам за активну участь в математичній вікторині та бажаємо ще більших творчих здобутків на фізико-математичній ниві нашого факультету!

Повідомлення підготував заступник декана з навчально-виховної роботи доцент Ткачук Андрій Іванович.