19 травня 2021 року на великій перерві між змінами в 214 аудиторії відбулася "Математична вікторина", яку організували і провели для студенів І-го та ІІ-го бакалаврату представники культурно-масового і наукового відділів Студентської ради фізико-математичного факультету Лугова Анастасія Володимирівна (група МІ19Б), Лукашова Світлана Олександрівна (група МІ19Б), Ломакіна Дарина Геннадіївна (група МІ19Б), Ткаченко Андрій Вікторович (група ІНФ20Б).
У змаганнях взяли участь п'ять команд по шість студентів від різних груп всіх спеціальностей нашого факультету.
В шістьох раундах кожна команда повинна була обрати та дати відповідь на одне з п'яти запитань із шести можливих категорій "Логічні задачі", "Історія факультету", "Історичні цікавинки", "Порозв'язуємо ребуси", "Фізика" та "Інформатика". За кожну правильну відповідь команда могла отримати 5 балів.
В напруженій боротьбі, навіть з додатковими раундами, ми отримали такі результати:
V-те місце зайняла зведена команда груп ФА19Б, ПО19Б і ТН19Б;
ІV-те місце зайняла зведена команда груп ІНФ20Б, СТ20Б і ФА20Б;
ІІІ-тє місце зайняла команда групи М20Б;
ІІ-ге місце зайняла зведена команда груп КН20Б і ЦТ20Б;
І-ше місце зайняла зведена команда груп МІ19Б і ІНФ19Б.
Дякуємо всім студентам за активну участь в математичній вікторині та бажаємо ще більших творчих здобутків на фізико-математичній ниві нашого факультету!
Повідомлення підготував заступник декана з навчально-виховної роботи доцент Ткачук Андрій Іванович.