20 травня 2021 року викладачі та студенти кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності мали зустріч з випускницею кафедри 2006 року, а нині – вчителем трудового навчання НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей» Антоніною Прошею, яка цьогоріч стала фіналістом конкурсу «Вчитель року».

Під час зустрічі, яка відбувалася у форматі Zoom-конференції, обговорені актуальні питання технологічної освіти, особливості формування навчальних програм у відповідності до нового Стандарту базової середньої освіти. Антоніна Валеріївна наголосила на тих компетентностях, які необхідні майбутньому вчителеві у професійній діяльності. Також учасникам було представлено урок, який був підготовлений до конкурсу, де студенти змогли ознайомитися з інноваційними розробками вчителя.

Зустріч окреслила перспективні напрямки співпраці кафедри і школи.

Рисунок1Рисунок2Рисунок3Рисунок4Рисунок5Рисунок6Рисунок7Рисунок8Рисунок9