20 травня у день, коли відзначається особливе свято – Міжнародний день вишиванки, на фізико-математичному факультеті панувала атмосфера урочистості й справжнього свята.

Майоріли різнобарв’ям української вишивки вбрання викладачів і студентів, які з шаною й повагою вже впродовж багатьох років долучаються до свята.

Крім того, студенти спеціальності 014.10 Трудове навчання та технології представили творчі доробки на виставці «Весняні барви». Ініціювали і організували виставку студентки-магістри Марина Левінкова та Світлана Козлова під керівництвом доцента Чистякової Л.О., що виготовили вироби для виставки.

Також були представлені роботи інших студентів бакалаврату, які виконувалися впродовж дистанційного навчання. Зауважимо, що виставка стала своєрідною фото-зоною, де усі з радістю фотографувалися на згадку про сьогоднішній день.