Впродовж квітня, в рамках традиційних заходів, присвячених Тижню фізмат-факультету,  викладачами кафедри інформатики та інформаційних технологій Дроговоз Н.А. та Матяш В.В. було започатковано ініціативу проведення конкурсу студентських та учнівських робіт "Фізматівська весна" у номінаціях: web-дизайн, комп’ютерна графіка, робототехніка.

У конкурсі «Фізматівська весна» прийняли участь студенти фізико-математичного факультету та учні КЗ «Ліцей Науковий». Темою цьогорічного конкурсу була «Історія однієї вулиці».

Упродовж місяця студенти та учні реєструвалися та відсилали свою роботи. 30 квітня журі підбило підсумки у зазначених номінаціях та визначилося із переможцями.

У номінації «комп’ютерна графіка» відзначилася команда студентів групи КТ19Б (Бобейко Я., Колесніченко Ю., Малчевський В., Омельченко Р., Хомич В., Шершень Б.). Вони запропонували подорож віртуальною вулицею Аніме всім прихильникам аніме-серіалу «Наруто». Також журі виділило роботи учнів Щирбул І., Туркової І., Олійник Д.

У номінації «web-дизайн» були найцікавіші подорожі вулицями Кропивницького та Києва у роботах учнів Наукового ліцею  Царенко В., Чухрана Д., Спринчан Є., Божої М., Юренко Т., Шаповал А., Беседи В., Форостовського К., студента групи КН20Б Мiхальова В.

Номінація "комп’ютерна графіка"

І місце - Олійник Дар'я ( КЗ "Ліцей Науковий"  ),

команда студенів групи КТ19Б (Бобейко Ярослав, Колесніченко Юрій, Малчевський Валерій, Омельченко Роман, Хомич Віталій, Шершень Богдан)

ІІ місце - Щирбул Ірина ( КЗ "Ліцей Науковий"  )

ІІІ місце - Туркова Інна ( КЗ "Ліцей Науковий"  )

Номінація "web-дизайн"

І місце - Юренко Тетяна (КЗ "Ліцей Науковий")

ІІ місце - Босенко Яна ( КЗ "Ліцей Науковий" ), Шаповал Анастасія (КЗ "Ліцей Науковий")

ІІІ місце -  Беседа Владислава (КЗ "Ліцей Науковий"  ),

Божа Марія (КЗ "Ліцей Науковий"),

Форостовський Костянтин (КЗ "Ліцей Науковий"),

Чухран Дмитро (КЗ "Ліцей Науковий"),

Шома Ярослав (КЗ "Ліцей Науковий"),

Мiхальов Владислав (ЦДПУ, КН20Б)

Запропонована ініціатива проведення конкурсу виявилась цікавою та буде подовжено у наступному році!