5 квітня 2021 року на фізматі відбувся вебінар із професіоналом-практиком у сфері дизайну одягу та аксесуарів Тетяною Стелею, яка працює у світі моди близько 30 років, є власницею однойменного українського Модного Будинку «TANYA STELYA» (Київ).

Цього разу зі студентами спеціальностей Середня освіта (Трудове навчання та технології) і Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) говорили про створення особистого бренду, принципи його позиціонування на ринку та публічність у інформаційному просторі. В умовах сьогодення велику родь відіграє не тільки створення продукту чи послуги, а й просування його, оскільки це дає можливість досягнення успіху в сучасному світі.

001002003

Дякуємо Тетяні Стелі за висвітлення актуальної та корисної тематики для наших студентів!

Фото люб’язно надані Тетяною Стелею із посиланням на її сторінку у фейсбук.

Матеріали підготувала Оксана Абрамова.