Відбулося засідання галузевої конкурсної комісії ІІ-о туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта (014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Засідання відкрив голова галузевої комісії С. Михида – проректор університету. Перший заступник голови комісії М. Садовий доповів про виконану роботу. Зокрема, на конкур подано 32 студентські наукові роботи із 16 університетів України, у яких здійснюється підготовка фахівців за профілем навчання. Між членами конкурсної комісії здійснено розподіл студентських робіт, які приступили до їх оцінювання згідно визначених 11 критеріїв.

Заступник голови конкурсної комісії професор Уманського Державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини доцент С. Ткачук звернув увагу на важливість принципового і прозорого підходу до оцінювання робіт.

Член комісії декан інженерно-педагогічного факультету Національного університету ім. М.П. Драгоманова наголосив на досить високу якість критеріїв оцінки студентських робіт. Так як робота комісії проводиться в он-лайн режимі, то на професора М. Садового покладається відповідальність за злагоджену її роботу.

Члени комісії привітали професора Т. Зузяк з обранням на посаду декана факультету мистецтв і художньо-освітніх технологій Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Наступне засідання галузевої комісії буде проведено після надсилання результатів оцінювання студентських робіт та визначення їх рейтингу.

Інформацію підготувала О. Трифонова та Н. Крамаренко.