Наприкінці кожного року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка проходить конкурс «Галерея молодих талантів», в якому студенти будь-яких спеціальностей мають змогу представити власні роботи. Ці творчі доробки є результатом улюбленої справи – хобі, що виконуються у вільний від навчання час.

Цьогоріч конкурс відбувався он-лайн у зв’язку з карантинними заходами. Фото своїх робіт надсилали студенти різних університетів України. Від фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, який представляли студентки спеціальності «Трудове навчання та технології», було надіслано чотири роботи.

002003

Дві з них – роботи студентки ІІ курсу Лариси Литвин і студентки І курсу рівня «Магістр» Інни Гречанюк були нагороджені грамотою як переможниць конкурсу.

Вітаємо студенток і їх наукового керівника доцента Л. Чистякову з відзнакою і зичимо подальших творчих здобутків!