Завідувач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці і безпеки життєдіяльності професор М. Садовий впродовж двох днів зустрічався з учнями Вищого професійного училища №9 м. Кропивницький, які оволодівають професіями: оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; оператор телекомунікаційних послуг; налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, де вивчав зміст спеціальностей та проводив профорієнтаційну роботу.

З викладачами училища обговорено навчальні плани та освітні професійні програми університету спеціальності 015 Професійна освіта (цифрові технології) та відповідні документи училища на предмет їх удосконалення.

З директором училища О.Б. Рацулом підписано зміни до раніше укладеної угоди про співпрацю, узгоджено пропозиції щодо удосконалення змісту навчальних планів та освітніх професійних програм.

Інформацію підготував старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук Д. Соменко