Карантин вніс зміни у всі сфери діяльності студентів і викладачів фізико-математичного факультету.

Завершення педагогічної практики студентів груп ТН16Б, ТН18Б-С, ТН16Б-З спеціальності: 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) співпало з новими умовами дистанційного навчання. Звітувати та спілкуватись студентам із методистами доводилось y дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Така співпраця привели до гарних результатів. Шістдесят студентів нашої спеціальності отримали перший неоцінений досвід на шляху до професії. Студенти з учнями провели різноманітні виховні заходи, святкували, змагались, навчались. Про будні та свята разом із своїми учнями студенти розповіли на сторінках електронної газети. Позитивні емоції зі світлин свідчать про те, що їм вдалось подолати всі труднощі під час проходження педагогічної практики.

Переконайтеся самі:

- практика студентів у гімназії № 9;

- практика студентів у Гірничій гімназії;

- практика студентів у ЗОШ № 20;

- практика студентів у ЗОШ № 26;

- практика студентів у Йосипівському НВК;

- практика студентів у Кущівській гімназії;

- практика студентів у Новомиколаївській гімназії.

Матеріал підготували студенти груп ТН16Б і старший викладач кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Куценко Т.В.