18 грудня 2019 року в ауд.204   відбувся захист кваліфікаційних робіт за другим (магістерським) рівнем вищої освіти студентів групи КН18М напряму підготовки Комп’ютерні науки.

Відповідно до тематики кваліфікаційних робіт студенти підготували презентації.  Всі випускники успішно захистили свої роботи. Серед робіт  було представлено багато корисних та цікавих мобільних вебдодатків туристичного, екологічного та ігрового направлення.

Комісія відзначила високий рівень кваліфікаційної роботи студентів Мельника Дмитра , який захищав роботу «Розробка прототипу системи типу «розумний дім» на платформі ESP8266 з MongooseOS»  та роботу Микити Майорова «Розробка кросплатформеної системи мультимодального нейромашинного перекладу».

003 004

Побажаємо всім нашим випускникам здійснення творчих задумів і успішного працевлаштування!