«В лабіринтах ЦДПУ» – кураторська година з такою назвою відбулася в четвер у першокурсників спеціальності Комп’ютерні науки.

Чотирьом командам – «Чики-Бомбоні», «Буревісники», «Ведмедики» та «Чики-Брики», – довелося відповідати на прості і складні, жартівливі та серйозні питання про минуле і сьогодення нашого університету і факультету. Змагання тривало вісім раундів, у кожному з яких команди мали можливість відповісти на своє запитання та на запитання, задане суперникам, якщо вони не змогли дати правильну відповідь.

Було весело і пізнавально.

2 3 4

А ви знаєте, скільки сходинок на ганку 7-ми поверхового корпусу? Як звати ректора? Що означає девіз факультету «Sapere aude»? Хто такий І.Є.Тамм? Коли був збудований старий корпус університету? Скільки років фізико-математичному факультету? – Саме час про це дізнатися, адже зовсім скоро фізмат святкуватиме черговий ювілей. Треба готуватись!

Але у першу чергу слід готуватись до сесії, бо вона вже починається!

5Р.S. Вислювлюємо подяку Олені Семеновій за допомогу у проведенні вікторини та Наталії Шевченко за чудові фото.