Впродовж другого року в нашому місті відмічають європейський тиждень коду, який проходить в рамках ініціативи Meet and Code, що реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe. І вдруге старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій Котяк Віталій Володимирович безпосередню приймав участь у заходах.

В цьому році  майданчиком для проведення заходів стала обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського.

18 жовтня з 12.00 до 16.00 в інтернет-центрі бібліотеки, в рамках реалізації ініціативи Meet and Code, презентувався  креативний майданчик «3D-Lab».  Відбулася цікава диcкуcія-беcіда з оcнов 3D-моделювання та можливоcтей 3D-ручки, безкоштовний майcтер-клаc зі cтворення 3D-об’єктів (українcька абетка для дітей з порушенням зору). А також усі бажаючі використали унікальну можливіcть познайомитиcь з апаратними можливоcтями роботів Micro:bit та випробували cвої знання в їхньому програмуванні.