Ось і минуло для студентів групи МІЕ16Б три роки вивчення фундаментального розділу математики – математичного аналізу. Вони поділилися з нами своїми враженнями.

«Цей предмет досить складний, але, незважаючи на це, ми вчили його з цікавістю. Кожного тижня, місяця, року ми здобували нові знання, котрі змінювали наш світогляд. Пам’ятаємо – на 1 курсі на перше практичне заняття з математичного аналізу вся група прийшла не підготовленою. От саме за ті годину та двадцять хвилин ми зрозуміли, що таке математичний аналіз і чому його потрібно знати. Ми раді , що в нас була і є можливість розвиватися, вивчаючи математику всебічно. І на нашу думку багато залежить саме від викладача. Дуже приємно , що ми працювали з Ключник Інною Геннадіївною – позитивною людиною і класним спеціалістом. Дуже дякуємо за ці 3 роки.»

Повідомлення підготувала група МІЕ16Б фізико-математичного факультету.