Студенти групи ТН16Б фізико-математичного факультету прийняли участь у грі-вікторині «Ризикуй», яка відбулась в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка 24 квітня 2019 року.

Захід проходив у формі змагання між командами «Бруклін» (фізмат ЦДПУ ім. В. Винниченка) й «Команда Зе» (Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ) шляхом відповідей на питання різної складності (оцінювались відповідно від 10 до 50 балів) з обраних категорій «Ода моді», «Найкасовіші  кінострічки», «Я люблю Україну», «Фотоілюзії», «Книги для душі», «Логічні загадки». Такого типу інтелектуальні вікторини з різних галузей знань та їхні аналоги є популярними в багатьох країнах. Команда з фізмату сильнішою була  в категоріях «Логічні загадки» та «Фотоілюзії». В підсумку наші студенти посіли друге місце та отримали сертифікат на безкоштовну гру в боулінг у клубі «Вельвет». А головний результат – нові враження й знайомства, розширення світогляду й тренування пам’яті та кмітливості.

002003004005

Інформацію підготував доцент кафедри ТМТПОПБЖ Рябець С.І.