19 квітня 2019 р. проведено майстер-клас на тему «Створення зображень в Python» для учнів 10 фізико-математичного класу «Наукового ліцею» з метою удосконалення навичок програмування. Захід підготували і провели викладач кафедри інформатики та ІТ Дроговоз Н.А. і студенти групи МІЕ16Б Щербина К., Чернецька А.

На початку майстер-класу Дроговоз Н.А. ознайомила з актуальністю вивчення мови Python, основними командами, так як більшість учнів не вивчали раніше цю мову програмування. Упродовж майстер-класу розглянули можливості використання модуля tkinter для створення віджетів. Діти навчилися створювати графічні примітиви, встановлювати параметри для ліній та заливки. Під керівництвом викладача і студенів ліцеїсти створили статичні і динамічні зображення, зокрема, квіточку, автомобіль, рух човна, мультгероїв тощо. По завершенню майстер-класу учні виявили бажання детальніше вивчати мову Python.