Студенти четвертого курсу спеціальності Інформатика розпочали вивчати курс «Розробка програмного забезпечення для мобільних пристроїв», який викладає старший викладач кафедри прикладної математики, статистики та економіки, канд. тех.  наук Нарадовий Володимир Володимирович.

Даний курс викладається вперше на фізико-математичному факультеті університету й спрямований на опанування студентами навичок та вмінь з розробки додатків для мобільних платформ.

Основними завданнями курсу є розкриття етапів проектування та розробки мобільного додатку, створення користувацького інтерфейсу та функціональної частини додатків для різних мобільних платформ.