Студенти фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка групи ТН16Б разом з куратором доцентом Рябцем С.І. завітали 03.12.2018 р. до відділу мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка на тематичну годину «З україною в серці». Вона була присвячена українським винахідникам, відкриття та розробки яких знані в усьому світі. Це і перша конституція Пилипа Орлика, і перша гасова лампа, винайдена аптекарем зі Львова, і перший рамковий вулик (1814 р.), і вперше отримані  українським фізиком Пулюєм І.П. Х– промені, за які Конрад Рентген отримав Нобелівську премію, і найбільший у світі літак – АН-225 «Мрія», і годинник-глюкометр для діабетиків (визначення без проколювання), і рідинний струменевий медичний скальпель, і рятувальна капсула для пасажирських літаків і багато інших винаходів та відкриттів.

Студенти були вражені від почутого, бо нашими співвітчизниками дійсно можна пишатись. Отже, наразі наша Україна – колиска  талановитих та працелюбних людей.

Інформацію підготував доцент кафедри ТМТПОПБЖ Рябець С.І.