28 жовтня 2018 року студенти спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) фізико-математичного факультету завітали до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка на дуже цікаву інформаційну годину «Українське мистецтво, що підкорило світ». Вже стало доброю традицією для наших студентів відвідувати відділ мистецтв, де завжди раді бачити допитливу університетську молодь. От і зараз для них підготували найсвіжішу й  найцікавішу добірку робіт знаних і поцінованих у світі (можливо навіть більше ніж на батьківщині) українських митців: художників, музикантів, режисерів…

Так, студенти були зачаровані роботами українських художників-новаторів Івана Марчука, Романа Мініна, Михайла Деяка, Арсена Савадова, Максима Мамсікова, Артема Волокітіна, Іллю Чічкана, Олега Шупляка, Євгенії Гапчинської. Дуже незвичайні техніки виконання, дивовижні картини, чарівний світ очами митців пензля. Серед відомих співаків Арсена Мірзояна, Ірини Федишин, Христини Соловій, Тіни Кароль, Анастасії  Приходько, Макса Барських, Дзізьо, Сергія Бабкіна, Джамали та гуртів «Океан Ельзи», «Бумбокс», «Тартак», «Фіолет», «Без обмежень», «Pianoboy»; «The Hardkiss», «KAZKA», «Антитіла» відкриттям для слухачів були «Zapaska», «ДахаБраха», «Panivalkova», «Mari Cheba»…, які збирають концертні зали за кордоном, підкорюють хіт-паради в інтернеті, але маловідомі в Україні. Студенти навіть і не уявляли, що стильна українська музика така знана й має такий попит у світі. І нарешті, відбулося знайомство з сучасним кіномистецтвом, де, не зважаючи на складнощі, українські режисери й артисти доводять світові, що наша країни багата різними талантами. Захід мав відео та аудіо супроводження: були показані картини та з екрану говорили самі художники, звучали незнайомі сучасні українські пісні, демонструвались трейлери художніх та документальних фільмів. І як захоплення від отриманих вражень від студентів прозвучало: «Не дарма прийшли». Що напевно і є найвищою оцінкою сучасної молоді від почутого та побаченого.

Інформацію підготував доцент кафедри ТМТПОПБЖ Рябець С.І.