24 жовтня 2018 року на фізико-математичному факультеті (аудиторія 204, початок о 14 годині 00 хвилин) відбудеться круглий стіл за результатами відвідування фізматівською делегацією у складі студентів-олімпіадників спеціальності «Комп’ютерні науки» Мельника Дмитра, Сокол Марини, Пузікової Тетяни та викладачів кафедри інформатики та інформаційних технологій Баранюка Олександра Филимоновича та Котяка Віталія Володимировича бізнес- форуму України та Європи «ЛЮДИНА & ТЕХНОЛОГІЇ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ» .

Запрошуються студенти старших курсів всіх спеціальностей факультету (бакалаврат – 3-4 курси, магістратура – 1-2 курси).

Запрошуються зацікавлені науково-педагогічні працівники всіх кафедр факультету.

Будемо раді бачити на засіданні круглого столу зацікавлених науково-педагогічних працівників всіх кафедр університету та студентів всіх факультетів.

В програмі – враження, думки та ідеї від почутого та побаченого за напрямками:

• Взаємодія людини і технологій;
  • Штучний інтелект і роботизація: нові можливості та ризики;
  • Інноваційні технології як провідники змін в сучасному світі;
  • Вплив глобальних тенденцій на різні сфери життя;
  • Переваги використання нових технологій Big Data і Blockchain;
  • Формування місій команд і компаній;
  • Сучасні методи підбору персоналу;
  • Управління командами в період змін.