13 жовтня 2018 у Київському Палаці спорту відбудеться бізнес- форум України та Європи «ЛЮДИНА & ТЕХНОЛОГІЇ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ»

ОСНОВНІ ТЕМИ ФОРУМУ: Взаємодія людини і технологій; Штучний інтелект і роботизація: нові можливості та ризики; Інноваційні технології як провідники змін в сучасному світі; Тренди майбутнього. Вплив глобальних тенденцій на різні сфери життя; Переваги використання нових технологій Big Data і Blockchain; Формування місій команд і компаній; Сучасні методи підбору персоналу; Управління командами в період змін.

OLEROM – 15 РОКІВ в тренді. Компанія ОLEROM вперше організувала приїзд в Україну:

британського мультимільярдера засновника VIRGIN GROUP CЕРА Річарда Бренсона;

співзасновника APPLE і винахідника першого персонального комп'ютера Стіва Возняка;

культового американського інвестора «Багатого Папу», творця легендарної гри «Сash Flow» РОБЕРТА Тору Кійосакі.

Плюс легендарних розробників і геніїв технологічного ринку

співзасновника SIRI АДАМА ЧЕЙЕРА,

співзасновника краудфандінговой платформи KICKSTARTER ЧАРЛЬЗА Адлер,

і найкращого бізнес-коуча світу МАРШАЛЛА Голдсміта,

фінансового моцарта Бодо Шефер,

видатного спікера і мотиватора НІКА Вуйчичча і інших топ - спікерів.

Фізматівська команда у складі студентів-олімпіадників спеціальності «Комп’ютерні науки» Мельника Дмитра, Сокол Марини, Пузікової Тетяни та викладачів кафедри інформатики та інформаційних технологій Баранюка Олександра Филимоновича та Котяка Віталія Володимировича дякуючи підтримці ректорату університету будуть учасниками цього форуму.