24 вересня 2018 року на фізико-математичному факультеті відбулися вибори голови Студентської ради. Цій події передувала виборча кампанія, в якій брали участь два кандидати – Козлова Світлана та Чернецька Анастасія.

Процедура виборів відбулася демократично, прозоро і відповідно до  ст. 40 Закону України “Про вищу освіту” та Положення про студентське самоврядування. Участь у виборах взяли студенти усіх груп факультету.

Після підрахунку голосів членами лічильної комісії було визначено, що більшістю голосів обрано Чернецьку Анастасію.

І вже 27 вересня відбулися збори Студентської ради, де визначено її новий склад:

1. Голова студентської ради – Чернецька Анастасія
  2. Заступник голови – Саєнко Ксенія
  3. Культурно-масовий відділ – Турчина Ольга, Ярмоленко Андрій
  4. Інформаційний відділ – Козлова Світлана, Іванов Євген, Цигульська Валерія
  5. Науковий відділ – Соколенко Карина
  6. Спортивний відділ – Фертюк Михайло
  7. Соціальний відділ – Щербина Катерина
  8. Арт відділ – Омельченко Анастасія
  9. Куратори І курсу – Врадій Крістіна, Денисова Наталія
  10. Фотографи – Воскресенський Богдан, Апанасєвич Богдан

Згідно з ст. 40 Закону України “Про вищу освіту”, актив студентської ради факультету є членом Вченої ради факультету; студенти беруть участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування; проводять організаційні, просвітницькі, наукові, спортивні, оздоровчі та інші заходи; беруть участь у заходах (процесах) щодо забезпечення якості вищої освіти; захищають права та інтереси студентів, які навчаються на факультеті; делегують своїх представників до робочих, консультативно-дорадчих органів тощо.

Щиро зичимо успіхів новому складу студентської ради!