У травні 2018 року Центральноукраїнський  державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка провів Всеукраїнську олімпіаду з математики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, яка дала можливість покращити свої бали по ЗНО.

Для цього потрібно було пройти два етапи олімпіади. Під час проведення першого (дистанційного) етапу учасники Олімпіади реєструвалися на веб-сайті ЦДПУ ім. В. Винниченка. Під час реєстрації необхідно було вказати такі дані: прізвище, ім’я, по батькові; число, місяць і рік народження; тип документа, на підставі якого здійснюється реєстрація (документ, що посвідчує особу, або свідоцтво про народження, або довідка з навчального закладу); відомості про навчальний заклад, в якому навчається (закінчив) учасник Олімпіади; предмет, на який подається заявка на участь в Олімпіаді; номери контактних телефонів; електронну адресу, за якою особі можуть бути надіслані офіційні повідомлення про порядок проведення Олімпіади; відомості про навчальний заклад (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року) або про здобуття повної загальної середньої освіти попередніх років; предмет, з якого особа бажає взяти участь в Олімпіаді; інформацію про населений пункт, де проживає і/або навчається особа.

Після реєстрації учасники Олімпіади ознайомлювалися із завданнями, розміщеними на сторінці завдань предметних Олімпіад, та розв’язували їх.

Після завершення першого (дистанційного) етапу Олімпіади члени предметно-методичних комісій здійснили перевірку розв’язків завдань та визначили кількість набраних учасниками балів. Особи, які набрали не менше 75% балів на першому етапі, прийняли участь в другому (очному) етапі.

Другий (очний) етап Олімпіад проходив на базі КДПУ ім. В. Винниченка. Оцінювання робіт учасників другого етапу Олімпіад здійснювалось згідно з методикою дистанційного етапу. Водночас ураховувалось, якщо учасник набрав 90 % (балів), то йому нараховувалися додаткові бали до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в КДПУ ім. В. Винниченка, в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Серед студентів першого курсу 2018 року вступу є учасники олімпіади, які набрали досить хороші бали. На фізико-математичний факультет вступили 25 абітурієнтів, які приймали участь в математичній олімпіаді. Серед них:

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника Кількість балів, набраних під час виконання завдань ДОДАТКОВІ БАЛИ до сертифіката ЗНО
Спеціальність: 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)
Горяєва Анна Віталіївна 100 20
Спеціальність: 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
Доброван Катерина Михайлівна 100 20
Кірєєва Оксана Альбертівна 99,5 20
Мельник Олександр Олександрович 100 20
Нестер Ірина Олександрівна 100 20
Спеціальність: 014 Середня освіта (Фізика)
Краузе Богдан Русланович 98 17
Спеціальність: 014 Середня освіта (Математика)
Бугаєвський Сергій Сергійович 99 19
Дрогалін Ярослав Романович 100 20
Левицький Ярослав В’ячеславович 100 20
Леськів Ірина Олександрівна 100 20
Нікіфоренко Діана Сергіївна 99 19
Пархета Ірина Миколаївна 100 20
Сармосян Тетяна Рубенівна 100 20
Томчук Андрій Олегович 100 20
Спеціальність: 014 Середня освіта (Інформатика)
Настусенко Софія Дмитрівна 100 20
Носачов Владислав Васильович 98,5 18
Спеціальність: 122 Комп’ютерні науки
Бондар Данило Олегович 99 19
Владковський Ігор Володимирович 100 20
Гуровський Віталій Дмитрович 99 19
Денісова Наталія Анатоліївна 99,5 20
Клименко Єгор Віталійович 100 20
Ковальова Валентина Василівна 99 19
Олефіренко Владислав Юрійович 100 20
Подувальцев Володимир Борисович 100 20
Спеціальність: 112 Статистика
Дейнеко Вікторія Святославівна 99,5 20

Бажаємо нинішнім студентам, які взяли участь в університетській олімпіаді з математики, гарних успіхів у навчанні на обраних спеціальностях.