Запрошуємо старшокласників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ЦДПУ ім. В. Винниченка з математики 2021 року, яка буде проводитись в два етапи (заочний та очний).

Запрошуємо старшокласників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ЦДПУ ім. В. Винниченка з фізики 2021 року, яка буде проводитись в два етапи (заочний та очний).

Запрошуємо старшокласників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з фізики, яка буде проводитись в два етапи (заочний та очний).

Запрошуємо одинадцятикласників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з математики, яка буде проводитись в два етапи (заочний та очний).

Шановні учні. Завдання минулого року Всеукраїнської олімпіади з фізики знаходяться тут.

 

Ми запрошуємо одинадцятикласників на дистанційний тур олімпіади з фізики

Ми запрошуємо одинадцятикласників на дистанційний тур олімпіади з математики

Шановні керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

Ректор нашого університету звертається до Вас з листом про підготовку та проведення у 2018 році Всеукраїнських олімпіад вищих навчальних закладів для професійної олімпіади вступників.

Фізико-математичний факультет розпочинає підготовку до проведення Всеукраїнської олімпіади Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з математики.