На фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з 6 жовтня о 10 годині в аудиторії № 214 навчального корпусу № 4 (семиповерхівка) розпочинають свою роботу суботні безкоштовні курси підготовки до ЗНО з математики та підготовки до Університетської олімпіади, яка дає можливість добавити 10-20 балів до ЗНО з математики за умови вступу до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Проводити перше заняття буде  декан факультету, професор Р. Я. Ріжняк. Тема заняття – «Обчислення. Текстові задачі».

Після заняття з математики для всіх бажаючих будуть проведені фізичні демонстрації.

Наступне заняття безкоштовних курсів з математики 13 жовтня (10 година, аудиторія № 214). Проводити його буде доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки Л. І. Яременко. Тема заняття – «Відсотки. Основні задачі на відсотки».

Тематичний план курсів можна подивитися на сайті фізико-математичного факультету.