10 жовтня 2018 року з 11-ї до 15-ї години на фізматі кафедрою теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності буде проведений благодійний ярмарок-виставка «Від дитячих сердець до воїнів АТО» з майстер-класами та концертною частиною. Мета ярмарку – збір коштів для воїнів АТО на передовій. Місце проведення ярмарку: хол другого поверху навчального корпусу № 4.

До участі у заході запрошуються студенти ЦДПУ ім. В. Винниченка, школярі міста Кропивницький, майстри та майстрині хенд-мейду, а також усі охочі. За бажанням учасники можуть презентувати свою пісню чи танок, провести майстер-клас, презентувати свою колекцію одягу чи виробів, або ж долучитись у якості волонтера до команди організаторів та отримати безцінний досвід. Також запрошуємо волонтерів.

Окрім ярмарку хенд-мейду у програмі заходу запланована концертна програма із залученням студентів та школярів.

Всі виручені кошти будуть передані на потреби воїнів АТО на передовій.