Цього навчального року на фізико-математичному факультеті за ініціативи кафедри інформатики та інформаційних технологій було відкрито нову спеціальність 014.09 Середня освіта (Інформатика). Необхідність у  започаткуванні цієї спеціальності та  її практична затребуваність були викликані дефіцитом шкільних вчителів, що  викладають інформатику.

Вивчення інформатики у школі є одним з динамічних курсів загальноосвітньої школи, кількість годин, що відводиться на вивчення предмету зростає, а, отже, і перспективи працевлаштуваннями для майбутніх вчителів інформатики високі.

Наш факультет радо відчинив двері першокурсникам із нової спеціальності, які поповнили велику студентську спільноту фізико-математичного факультету. В першу чергу слід відмітити усвідомлений вибір майбутньої спеціальності, зроблений вчорашніми абітурієнтами.

Побажаємо їм подальших успіхів!