Шановні студенти, аспіранти, пошукувачі. Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Фізико-математичні та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців», яка відбудеться 25–26 жовтня 2018 року на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у м. Кропивницькому.

ПЛАНУЄТЬСЯ РОБОТА ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ:

• Фізика. Методика навчання фізики та астрономії у середній та вищій школі.
  • Математика. Статистика. Освітні вимірювання.
  • Методика навчання математики та інформатики у середній та вищій школі.
  • Технологічна та професійна освіта.
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.
  • Історія науки і техніки.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: дистанційна

«Наукові записки молодих учених»

(свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу інформації серія КВ № 23064-12904Р, Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2617-2666), електронне видання чергового номера якого передбачається у листопаді 2018 року (до переліку фахових видань України збірник не входить.) Вартість участі в конференції та публікування матеріалів в електронній журнальній системі: для авторів з ЦДПУ ім. В. Винниченка – безкоштовно; для авторів з інших навчальних закладів – 35 грн.

Детальнішу інформацію дивіться в інформаційному листі.