4 червня 2018 року учні НВО № 18 Кропивницького отримали можливість ознайомитися з роботою лабораторії оптики кафедри фізики та методики її викладання та оглянути експозицію відділу Астрономії, оптики та квантової фізики факультетського Музею історії техніки.

2

Науковий керівник відділу доцент О.В. Волчанський ознайомив учнів з принципом дії та основними функціями оптичної апаратури, провів короткий огляд обладнання лабораторії та експозиції відділу.

3

Гості скористалися можливістю потримати в руках оптичні й астрономічні прилади, ознайомитися з особливостями вивчення динаміки руху небесних тіл, провести відповідні модельні спостереження.

4

О.В. Волчанський ознайомив учнів з фізичними основами вивчення фізичних властивостей зір за допомогою спектрального аналізу.

5

Усі охочі мали змогу за допомогою завідувача лабораторією О.О. Сазонової провести власні спектральні дослідження на обладнанні лабораторії оптики.

6

Гості отримали позитивне враження від знайомства із лабораторією, експозицією Музею історії техніки, а також від можливості взяти участь у наукових дослідженнях і експериментах.

Інформацію підготував доцент кафедри фізики та методики її викладання О.В. Волчанський