Напередодні Дня вишиванки в бібліотеці нашого університету відбувся захід «Генетичний код нації». Член Національної спілки народних майстрів України Добровольська Валентина Яківна та майстриня авторської вишивки Вікторія Шкабой розповіли студентам груп ТН17Б, ТО15Б та ТН17Б-С спеціальності Трудове навчання про витоки вишиванок в українській культурі. Валентина Яківна разом із вихованцями гуртка “Етно-Арт” провели майстер-клас із килимарства, крім того учасники гуртка подарували пані Ользі Касей із бібліотеки університету Троя Штату Алабама (США) виготовлені власноруч сувеніри.

Історією своєї вишиванки із присутніми поділилася викладач кафедри ТМТПОПБЖ Куценко Тетяна Володимирівна.

Організатор зустрічі завідуюча відділом обслуговування бібліотеки Матвеєнко Тетяна Вікторівна особливо зацікавила розповіддю про культурну спадщину та багатство традицій українців як генетичний код нації, чим поповнила скарбничку знань усіх учасників заходу. Наша бібліотека має велику добірку літератури із зазначеної теми, тож зацікавлені можуть використати її для виконання творчих та наукових робіт.

Студенти, ліцеїсти, бібліотекарі, викладачі та співробітники університету із задоволенням переглянули килими В.Я. Добровольської, а також ткані торби і ляльки учнів гуртка “Етно-Арт”, ексклюзивні вишиті роботи Вікторії Шкабой та ляльки-мотанки, виготовлені бібліотекарями нашого університету.