29–30 березня 2018 року на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізико-математичні та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців».

ПЛАНУЄТЬСЯ РОБОТА ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ:

• Фізика. Методика навчання фізики та астрономії у середній та вищій школі.
  • Математика. Статистика. Освітні вимірювання.
  • Методика навчання математики та інформатики у середній та вищій школі.
  • Технологічна та професійна освіта.
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.
  • Історія науки і техніки.

Матеріали конференції будуть опубліковані протягом квітня 2018 року  у збірнику наукових праць молодих учених фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Наукові записки молодих учених» (свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу інформації серія КВ № 23064-12904Р), електронне видання чергового номера якого передбачається у квітні 2018 року.

Підготовлена програма конференції з порядком денним пленарного засідання (29 березня 2018 року, аудиторія 214, початок об 11 годині 10 хвилин) та детальним розписом виступів на секційних засіданнях (29 березня 2018 року, навчальний корпус № 4, початок о 13 годині), яку можна скачати тут.