На порядок денний засідання студентської ради фізико-математичного факультету було винесено оголошення посад та знайомство з новими учасниками. Було розглянуто стратегію щодо напрямків діяльності студентського самоврядування, висунуто пропозиції щодо підвищення рівня включення студентів у культурні, наукові та спортивні заходи університету.

Було схвалено такий план дій:

1. Розпочати активну підготовку до проведення свята Дня закоханих та оформлення фотозони.
  2. Почати підготовку до свята 8 березня.
  3. Визначити теми проведення розвиваючих тренігів та майстеркласів у дитячому будинку.
  4. Розпочати підготовку до проведення конкурсу серед першокурсників «Містер фіз-мат».
  5. Запропоновано провести благодійний ярмарок хенд-мейду за участі студентів факультету у підтримку організації захисту тварин «БІМ».

Засідання пройшло плідно, усі брали активну участь у обговоренні, висували свої пропозиції. На даному етапі проходить підготовка заходів до Дня закоханих.