Один з найскладніших періодів у студентському житті є перший семестр навчання в університеті. Ще вчорашні школярі мають пристосуватися до нового ритму життя, нових правил, нової системи оцінювання, тощо. Та, звісно, самим хвилюючим для студентів є перша сесія.

Студенти фізико-математичного факультету спеціальності «Математика» в першу сесію складали заліки та екзамени з таких предметів: психологія, іноземна мова, історія України, математичний аналіз, алгебра, геометрія. Вони успішно справилися з цим непростим завданням. Найкращі результати показали такі студенти: Чудна Олена Михайлівна, Буц Катерина Олегівна, Осіпова Вікторія Василівна, Дядик Аліна Володимирівна, Іванов Євген Олександрович, Величко Марія Олексіївна.

Після сесії та зимових канікул, 12 лютого 2018 року, студенти фізико-математичного факультету продовжили навчання в стінах нашого університету

Від всього серця, вітаємо першокурсників та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Повідомлення підготувала, куратор групи МЕ17Б, доцент кафедри математики Ключник Інна Геннадіївна