Настав відповідальний і хвилюючий етап благодійного ярмарку «Помічники Святого Миколая» – здійснення бажань дітей воїнів АТО, що і було метою ярмарку. Студенти фізико-математичного факультету ЦДПУ ім.В. Винниченка, ініціатори й організатори ярмарку, на виручені кошти уже придбали подарунки, про які мріяли дітки, і розпочали їх вручення.

21 грудня 2017 року до університету завітала дружина загиблого воїна АТО Катерина Гаркавенко.

Студентка спеціальності трудове навчання та технології Світлана Козлова разом з деканом фізико-математичного факультету Р.Я. Ріжняком передали подарунок для її семирічного сина. Декан привітав пані Катерину та її сина з новорічними святами, а також запросив відвідувати майбутні дитячі заходи, що в недалекому майбутньому будуть організовані студентами факультету.