На фізико-математичному факультеті створені сприятливі умови для формування готовності майбутнього вчителя до застосування інноваційних матеріалів, обладнання та технологій в професійній діяльності. Зокрема, студенти спеціальностей «Трудове навчання та технології» та «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» мають можливість навчитися виготовляти швейні вироби, оздоблені машинною вишивкою. Майбутні вчителі технологій на занятті з дисципліни «Обладнання швейної промисловості» під керівництвом доктора педагогічних наук, доцента Єжової О.В. вивчали прийомі роботи на автоматизованій вишивальній машині.

3

Вишита спідничка, оздоблена в результаті виконання практичної роботи, відповідає високим вимогам щодо якості та стане родзинкою гардеробу сучасної дівчини. В подальшому студенти зможуть використовувати автоматизовану вишивальну машину при створенні авторських колекцій одягу, проведенні наукових досліджень, а також при виконанні курсових, дипломних та магістерських робіт.

2

Бажаємо майбутнім вчителям трудового навчання та технологій творчого натхнення та подальших успіхів в опануванні сучасних технологій легкої промисловості!

Інформацію підготувала доцент кафедри ТМТПОПБЖ, доктор пед. наук Єжова О.В.