В останній осінній день – 30 листопада 2017 року – на фізико-математичному факультеті відбулося свято краси, грації та таланту «Міс фізмат-2017», яке стало справжнім шоу і зібрало повний зал поціновувачів прекрасного. Головна мета конкурсу – створення умов для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, створення ситуації успіху та позитивного світосприйняття.

2

Організаторами конкурсу стала Студентська рада фізико-математичного факультету, які доклали чимало зусиль, щоб створити справді дивовижне свято. Найпершим приємним сюрпризом для глядачів став промо-ролик з презентацією учасниць, де можна було попередньо познайомитися з учасницями свята.

3

Розпочався конкурс з виходу-візитки, де глядачам і журі були представлені учасниці – студентки першого курсу:

  1. Бондаренко Аліна (спеціальність «Трудове навчання та технології»).
  2. Меднікова Марина (спеціальність «Математика»).
  3. Ліфер Анна  (спеціальність «Фізика»).
  4. Богатиренко Дар’я (спеціальність «Професійна освіта»).
  5. Чудна Олена (спеціальність «Математика»).

Ведучою свята стала теж студентка-першокурсниця Цигульська Валерія, яка представила учасниць, журі та презентувала виступи.

4

Оцінювало учасниць високопрофесійне журі, до складу якого входили:

-  заступник голови профкому студентів  Микола Балєлов;

-  директор модельної агенції «Mix Models» Олена Рудковська;

-  ведуча та організатор заходів Катерина Рисленко;

-   заступник декана з навчально-виховної роботи Людмила Чистякова.

Журі було не просто визначити найкращу з дівчат, адже всі учасниці красиві, кмітливі, талановиті. Вони швидко давали відповіді на запитання членів журі у інтелектуальному конкурсі, красиво виконали хореографічну постановку в конкурсі купальників, професійно співали, грали на фортепіано, декламували французьку поезію та плели коси у конкурсі талантів.

5

Перемежовувалися конкурси виступами інших студентів. Якщо раніше концерти фізмату підтримували студенти інших факультетів нашого університету, то тепер ми розширюємо наші горизонти. Феєричним і грандіозним став виступ курсантів Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, проникливо виконала пісню студентка факультету педагогіки та психології Лілія Тітенко, співали й танцювали запальні танці студентки мистецького факультету, жартували й розважали усіх представники Ліги студентів нашого університету.

Найбільш видовищним став чуттєвий вальс від учасниць у вечірніх сукнях.

6

За результатами усіх конкурсів було визначено переможницю, хоча було не просто. Майже однакову кількість балів набрали Ліфер Анна та Богатиренко Дар’я. Члени журі довго радились і визначили результати:

«Міс фізмат 2017» стала Ліфер Анна 

«І віце-міс» - Богатиренко Дар’я 

«Міс вишуканість» - Бондаренко Аліна

«Міс грація» Меднікова Марина

«Міс чарівність» Чудна Олена

Усі дівчата отримали квіти від постійного спонсора нашого свята – дизайн студії флористики «Квіткове подвір’я», подарунки від Олени Рудковської.  А переможниця отримала сертифікат на безкоштовне навчання у модельній агенції «Mix Models».

Фізмат вкотре довів, що тут навчаються не тільки розумні, а й красиві, чарівні й талановиті дівчата!