1 листопада 2017 року фізико-математичний факультет відсвяткував свій 87-й День народження. Це особливе свято, яке об’єднує усіх – викладачів, студентів, випускників. І хоч дата не ювілейна, проте святкування видалося видовищним і, водночас, душевним й емоційним.

Студентська рада факультету підготувала концерт, участь в якому взяли сьогоднішні студенти та випускники фізмату, а також гості.

2

Розпочався концерт виступом рок-гурту факультету. Живий звук та професійне виконання зарядили енергією та позитивним настроєм усіх глядачів.

Привітав зі святом педагогічний колектив та студентів  ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович, який відзначив значні здобутки факультету, побажав нових звершень та активного розвитку.

З вітальним словом до присутніх звернувся декан фізико-математичного факультету, доктор історичних наук, професор Ріжняк Ренат Ярославович, який наголосив, що незважаючи на поважний вік, факультет як і багато років тому, готує справжніх високоосвічених фахівців, які є конкурентоспроможними у сучасному житті, адже вміють швидко адаптуватися в мінливих умовах життя, які є творчими та креативними.

Приємним подарунком від студентської ради став перероблений у рок-виконанні гімн фізико-математичного факультету.

Далі тривав насичений концерт.

3

Запальний флешмоб від студентів 1 курсу спеціальності «Математика», неповторні дівчата Осіпова Вікторія, Вербіцька Юлія, Сухацька Ольга виступили з піснею «Добрий ранок, Україно!», показовою стала демонстрація колекції українських суконь «Барвиста Україна», виготовлену студентками спеціальності «Технологічна освіта», а також пісня у виконанні Нетьосової Юлії «Сіла птаха».

4

Чуттєвий контемп  виконала Катерина Буц, а Тетяна Канюка  запальний український танець. З вітальною піснею виступила Катерина Біла, яка змусила завмирати зал, вслухатися в ніжні звуки бандури та потужні звуки цілого оркестру. Артистичний, стильний, переможець конкурсу «Містер фізмат 2016» Анастасій Сергій виконав пісню «Я не такий», а Карелін Евген виконав спеціально підготовлене фаєр-шоу.

5

Душевним та родинним став виступ гостя – випускника фізмату 1959 року, професора Мельничука Сергія Гавриловича, який тривалий час був проректором нашого університету. Він згадав про роки навчання на факультеті, розповів історії з життя тих років, згадав видатних випускників, наголосив на тому, що фізмат усюди і завжди був першим. Тому побажав і надалі бути в авангарді усіх подій й здобутків, розвивати наукову школу та творчий потенціал.

6

Приємним став виступ гостей свята, наших випускників, зокрема виступ гурту «Закон Ома», який очолює випускник 1999 року Валентин Поворозник. Гурт виконав кілька музичних композицій, які стали приємним подарунком.

Ще одними гостями стали харизматичні виконавці, м'який тембр голосу яких просто зачаровує, а  професійність гри не дає багатьом спокою. Це гурт  «Feel-in» з авторськими піснями «Гори» та «Потяг».

7

А ще були виступ дівчат з індійським танцем, виступ хлопців, який викликав багато емоцій у дівчат і виступ «Несхожі», бо на фізматі насправді, кожен студент – це неповторність, індивідуальність та унікальність.

І славиться наш факультет

Багатством знань та силою надбань,

І проростає  добре й вічне

На ниві світлих молодих старань.

І в храмі знань, що квітне рік за роком ,

Зроста наш дружний факультет.

Вперед іде твердим, рішучим кроком

І юних мрій, і творчих звершень злет.

89101112