1 листопада 2017 року на четвертій парі для бакалаврів і магістрів спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Статистика» в аудиторії № 502 Філіпенком Ігорем Петровичем була прочитана лекція на тему «Візуалізація даних в бізнесі».

2

Ігор Петрович випускник нашого фізмату 1992 року. Він має великий досвід роботи (20 років)  на керівних посадах в українських страхових компаніях; зараз засновник компанії DDM.center, яка займається питаннями бізнес-аналітики. Запрошення на читання лекції він отримав від старшого викладача  кафедри інформатики Котяка В.В. в рамках навчального семінару Сучасні інформаційні технології.  

3

Лекційна аудиторія ледве вміщувала усіх бажаючих студентів та викладачів. Складний матеріал з елементами теорії масового обслуговування, бізнес-аналітики, аналізу даних і теорії прийняття рішень був поданий напрочуд зрозумілою мовою, з чудовими прикладами і  цікавими цитатами. Бліцопитування, неочікувані результати аналізу візуальних даних і доречний гумор тримали аудиторію в гарному тонусі упродовж всієї лекції і на звичний дзвінок у кінці пари ніхто не зреагував. Відео лекції можна проглянути на https://www.youtube.com/playlist?list=PLgj2mXqwytq5Us6i-SHyLl05WBA1iFl2r .

4

Підсумовуючи, слід сказати, що тема лекції зацікавила багатьох студентів і заклала основу в окремих питаннях для успішного засвоєння матеріалу в рамках учбового процесу.

56789