Запрошуємо старшокласників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з фізики, яка буде проводитись в два етапи (заочний та очний).

Метою олімпіади є підготовка випускників до ЗНО з фізики, а також можливість отримати додаткові бали (до 20) до сертифікату ЗНО з фізики за умови вступу на фізико-математичний факультет ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Вам потрібно

1) розв’язати всі завдання та надіслати за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді фотографій чи скан-копій – вони швидко будуть перевірені та прорецензовані викладачами кафедри фізики та методики її викладання;

2) виконати завдання в паперовій формі та надіслати роботу разом з анкетою рекомендованим листом за адресою: кафедра фізики та методики її викладання, фізико-математичний факультет, Центральноукраїнський державний педагогічний університет  імені Володимира Винниченка, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький, 25006

Консультації та відповіді на організаційні питання можна отримати за телефоном 098-48-16-626 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Приблизна дата проведення очного туру – березень 2018 року.

Проводиться олімпіада у 2 тури: 1 тур заочний, 2 тур очний в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка на фізико-математичному факультеті.

Всі учасники заочного туру запрошуються до участі в очному турі олімпіади. Всім учасникам за обов’язкову участь в заочному та очному турі олімпіади будуть нараховані додаткові бали з фізики у сертифікаті ЗНО (до 20 балів).

Минулорічні учасники олімпіади з фізики отримали досить високі бали. Це дало їм змогу вступити на фізико-математичний факультет ЦДПУ ім. В. Винниченка на державну форму навчання.

Детальну інформацію про олімпіаду для вступників ЦДПУ ім. В. Винниченка можна знайти за посиланням: http://www.kspu.kr.ua/ua/olimpiady-dlia-vstupnykiv на цій сторінці Ви також знайдете схему розрахунку конкурсного балу та збільшеного конкурсного балу в ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Завдання дистанційного туру можна скопіювати тут.