Загальна інформація

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Центральному регіоні відбудеться у суботу 17 вересня 2016 р. у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

До участі в ІI етапі запрошуються команди Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської та Черкаської області, які брали участь у I етапі, та були допущені за квотами регіону (максимум 40 команд). Кращі команди Цента отримують право участі у ІІI етапі Олімпіади у першій (1/2 фіналу першості світу ACM ICPC) або у другій лізі.

Регламент олімпіади визначається регламентом студентської першості світу з програмування (http://icpc.baylor.edu/):

  • Команда складається з трьох студентів.
  • Кожній команді надається один комп’ютер.
  • Командам буде запропоновано 10-15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами, тривалість змагань – 5 годин без перерви.
  • Користування допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями не дозволяється.
  • Мовами програмування на ІI етапі олімпіади є: С, С++, Java.
  • Перевірка розв'язків здійснюється автоматично, через Інтернет, з використанням он-лайн системи проведення олімпіад e-judge

Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, всі команди мають зібратися на змагання в базових ВНЗ ІI етапу. В Центральному регіоні базовим ВНЗ ІI етапу призначено Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, м. Кіровоград.

Пробний тур

відбудеться 16 вересня, з 16-00 до 18-00, онлайн. Логіни та паролі будуть надані тренерам команд під час реєстрації 16 вересня. Мета пробного туру - ознайомлення із апаратним та програмним забезпеченням олімпіади та із системою e-judge.

Олімпіада (2 тур)

відбудеться з 10-00 до 15-00 у 4-му (7-поверховому) корпусі КДПУ (вул. Шевченка, 1), комп'ютерні класи №№106, 107, 202, 204.

Участь поза конкурсом

Не дозволяється

Програма проведення олімпіади

Анкета учасника