t1

acm

International Collegiate Programming Contest

Загальна інформація

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування відбудеться у суботу 16 квітня 2016 р.:

- 09:00-10:00 – реєстрація на основний тур;

- 10:00-15:00 – основний тур;

- 15:00-16:00 – нагородження переможців, підведення підсумків

У Центральному регіоні (Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська області) згідно до Наказу МОН №282 від 17.03.2016 р. базовими ВНЗ І етапу визначено:

image001  Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара,

image003  Криворізький національний університет,

image005  Кіровоградський національний технічний університет

image007  Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

image009  Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

До участі у І етапі запрошуються ВСІ бажаючі команди кожного ВНЗ III-IVрівнів акредитації, без будь-якого попереднього відбору, як учасники своїх університетських олімпіад.

Регламент олімпіади визначається регламентом студентської першості світу з програмування (http://icpc.baylor.edu/):

• Команда складається з трьох студентів.
  • Кожній команді надається один комп’ютер,
  • Командам буде запропоновано 10-15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами,
  • тривалість змагань – 5 годин без перерви,
  • Користування допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями не дозволяється,
  • Мовами програмування на І етапі олімпіади є: С, С++, Java, Pascal, Python, C#.

У 2015/2016 навчальному році І (університетський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування буде проводитися синхронно по всій Україні на одному наборі задач, як 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, команди всіх університетів кожної області мають зібратися на змагання в базових ВНЗ І етапу.

Пробний тур

14.04.2016 (четвер):
- 15:30-16:00 – реєстрація на пробний тур;
- 16:00-18:00 – пробний тур

Участь поза конкурсом

Дозволяється командам шкіл та коледжів.