• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

День природничо-географічного факультету

Традиційно в першу п’ятницю квітня відбулось святкування дня природничо-географічного факультету, який в цьому році святкував  19-ту річницю відновлення свого існування.

Природничо-географічний – то святиня знань  людства про природу – необхідність, у якій досліджувати, жити, розвиватися, пізнавати, рости, досягати все нових і нових вершин – це щастя та самоствердження.

19 років… Для факультету це зовсім мало, але якщо порівняти факультет із особистістю – це великий багаж життєвих знань та істин. Приблизно такий вік мають студенти 2-3 курсів нашого вишу. В цих роках і юність, і безпечність, що переплітаються із відповідальністю та бажанням реалізуватися.

Гомін і сміх, радість зустрічі випускників факультету прохолодного, але все-таки весняного, 5 квітня наповнили актову залу. Урочистий концерт, як святковий подарунок рідному факультету, готували всі. Розмаїття талантів першокурсників, досвід та знання справи старших курсів вражали! Вітальні слова від ректора, декана, викладачів та випускників факультету створили чуттєву атмосферу в залі.

А в цей час на провулку Театральному, 8 корпус нашого факультету взяли у “полон” студенти 5 курсу! Святкову посвяту в студенти для молодого покоління готували всі три кафедри природничо-географічного.  Тут були і шоу «Біологи мають талант», і казка про старанну абітурієнтку- Попелюшку... Але найбільше всіх вразило справжнє воскресіння Стародавнього Єгипту із його фараонами, слугами, скарбами і таємничими пірамідами.

Могутній деканат дотепні студенти перетворили на фараонат, а сам корпус факультету взяли під варту справжні мумії, які спускались прямо з даху! Неймовірну картину спостерігали навіть перехожі та жителі сусідніх будинків… Що вже казати про захват викладачів та студентів?

За традицією, аби потрапити до стін рідного факультету, першокурсники мають пройти посвяту. Цьогоріч вони тримались гідно і відчайдушно: будували піраміди із власних тіл,  куштували очі фараонів на удачу під час сесії та танцювали аби визволити свою колегу від мумій.

Звичною справою під час святкування дня факультету на природничо-географічному є атракціони. Цього року всі бажаючі могли зіграти справжнє студентське весілля із фатою, свідками, обручками та свідоцтвом про шлюб,  а також поворожити на долю та шару на сесії, скуштувати блюда з кухні народів світу чи зробити біотату хною. Традиційною була також прес-конференція із викладачами, де студентство мало право спитати будь-що своїх викладачів. Найпоширенішими були питання про студентське життя викладачів та польові практики, якими славиться факультет.

Рости та розвивайся, природничо-географічний, хай наукові праці твоїх вихованців та викладачів, твої літа примножуються! Ми завжди будемо з тобою, бо студентські роки – найкращі!

Гусар Тетяна, 11 група ПГФ

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись