Мета курсу «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)»: сформувати в студентів комунікативну, лінгвістичну й соціокультурну компетенції у взаємозв’язку з іншими видами компетенцій; розвивати мовні, інтелектуальні й пізнавальні здібності; формувати позитивне ставлення до оволодіння як мовою, так і культурою англомовного світу, готовності брати участь в іншомовному спілкуванні; утворювати бажання до подальшого самовдосконалення в галузі володіння англійською мовою.

Завдання курсу: оволодіти навичками вимови іноземної мови, опанувати передбачені програмою граматичні навички та уміння, збагатити активний і пасивний лексичні запаси з тем, передбачених робочою програмою.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати:

-     лексичний матеріал в обсязі навчальної програми курсу;

-     граматичний матеріал в обсязі навчальної програми курсу;

-     правила міжособистісної та міжкультурної комунікації.

вміти:

-     здійснювати усно-мовленнєве спілкування (у монологічній і діалогічній формах) в соціально-побутовій, соціально-культурній та професійних сферах, у межах лексичного мінімуму та тематики, передбачених навчальною програмою, використовуючи засвоєний граматичний матеріал;

-     висловлюватися в письмовій формі (написання анотацій, листів, заповнення бланків, складання текстів презентацій і т. ін.) в обсязі тематики курсу, використовуючи засвоєний граматичний матеріал;

-     розуміти зі слуху зміст автентичних текстів (ділового та повсякденного спілкування з урахуванням соціокультурного та країнознавчого аспектів іноземної мови);

-     читати й розуміти іншомовні автентичні тексти різних жанрів і видів, розглядаючи їх як джерело різноманітної інформації і як засіб
оволодіння нею.

Дисципліна спрямована на формування комунікативної та інформаційної компетентностей.

Програма дисципліни містить такі розділи: Підготовчий: загальноосвітня спрямованість (вирівнювання). Базовий: About Myselfand My Family. Dwelling. Meals and Cooking, Shopping for Food. Getting about the Town, Places of Interest. Професійно спрямований: Choosing a Career.