hrinenkoЗавідувачка швейною майстернею

Наукові інтереси: формування творчої активності в майбутніх фахівців з професійної та технологічної освіти (швейна справа).

Авторка понад 12 наукових, навчально-методичних праць. Переліку фахових видань України.

Закінчила Кіровоградське професійно-технічне училище, 1994 р. Кваліфікація: кравець верхнього одягу.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2008 р. Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання. Кваліфікація: вчитель трудового навчання (обслуговуючої праці), основ економіки, креслення та безпеки життєдіяльності основної та старшої школи.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2011 р. Спеціальність: Управління навчальним закладом. Кваліфікація: керівник навчального закладу.

Із 1996 року дотепер працює в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті. З 2009 року працює на посаді завідувача швейною майстернею, асистентом, викладачем.

Здійснює підготовку студентів до участі у міжнародних конкурсах дизайнерів одягу, концертах, фестивалях, та інших.

Проходила міжнародне науково-педагогічне стажування (Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, Польща, 2019 р.).

Займає активну громадську позицію, долучається до участі та організації благодійних акцій, займається волонтерською діяльністю.